Apie AJI


Kas mes esame?

Mes esame vieni iš pirmųjų Rytų maisto tiekėjų rinkoje, turime daugiau nei 20 metų patirties šiame nelengvame darbe.

Mes tiekiame produktus iš 6 skirtingų Azijos šalių virtuvių, kurių turbūt populiariausios pas mus yra japonų ir korėjiečių. 30% mūsų įmonės apyvartos – parduodama HORECA (restoranuose , viešbučiuose arba maisto gamybos įmonėms).

Visi Aji produktai yra gerai įvertinti HORECA specialistų ir išbandyti mūsų namuose.

AJI prekės ženklas

2016 m. Mes sukūrėme savo egzotinių virtuvių prekės ženklą AJI.

AJI (味) – reiškia „skonį” japonų kalba.

AJI – tai geriausi egzotiški skoniai pritaikyti mūsų rinkos poreikiams. Mes galime pasiūlyti klientams gerą kainos ir kokybės santykį.

Greitas ir didelis lankstumas produktų kokybės, skonio bei klientų poreikių (kiekio, kokybės, kitų pokyčių) požiūriu.

Kokias problemas mes išsprendėme su AJI?

# 1

Sunkumai derybose su Azijos gamintojais dėl mažų užsakymų, mažiau vienetų vienoje dėžutėje, skonių adaptavimas Europiečiams.

AJI ženklas reiškia lankstumą ir greitą reakciją. Mes užtikriname, kad visi produktai būtų pritaikyti mūsų rinkai, atsižvelgiant į jų skonį ir pakuotes (pakuotės vienetai, užsakymų dydis). Mes taip pat tiekiame informatyvesnes, suprantamesnes vartotojui produktų etiketes.

# 2

Mažmeninėje rinkoje atėjus naujiems  naujiems žaidėjams mažmeninės prekybos rinkoje sukėlė naujų iššūkių, sukėlė kovą dėl geresnių kainų dar griežtesnę.

Kai kurie gamintojai, su kuriais mes dirbome iki 2016 m., buvo labai nelankstūs kainų ir kokybės požiūriu.

Mes sukūrėme savo prekės ženklą, kad galėtume daryti įtaką produktų kainoms ir kokybei: dabar galime užtikrinti aukštos kokybės produktus ir konkurencingas kainas.

# 3

Daugybė potencialių klientų dar nėra pakankamai susipažinę su Azijos virtuve: jie negali priskirti skirtingų produktų į atitinkamą virtuvę, jie nežino, kaip juos paruošti, kaip juos valgyti ir tt.

AJI dizainas skirtas konkrečiai skirtingoms Azijos virtuvėms: japonų, tailandiečių, indų, kinų. Tai leidžia klientui lengviau pasirinkti tinkamus produktus, norint paruošti konkretų patiekalą.

Turėdami vieną prekės ženklą galime pristatyti platų produktų asortimentą ir pasiūlyti veiksmingas reklamas; mes taip pat galime investuoti į vartotojų mokymą, siūlome individualius rinkinius (pvz., produktų rinkinius su receptais, kad paruoštumėte konkretų patiekalą už geresnę kainą). Kaip tai veikia?

Mes tinkamai pasirenkame savo Azijos produktus, kad jie būtų lengvai naudojami gaminant maistą namuose.

AJI produktai yra autentiški, sukurti ir pagaminti Tolimuosiuose Rytuose. Per visus šiuos bendradarbiavimo metus mes sukūrėme puikius santykius su mūsų gamintojais: jie atsižvelgia į mūsų specialistų poreikius kurti aukštos kokybės produktus, kurie atitiktų mūsų rinkos poreikius, ir taip pat pakuos šiuos produktus taip tai mums patogu. Mes rūpinamės informacinėmis AJI etiketėmis.

Mes kontroliuojame visą procesą nuo gamybos iki pardavimo vartotojui, kas leidžia mums pasiekti puikių rezultatų.